TLC HD Türksat Frekans Bilgisi

TLC HD Türksat Frekans Bilgileri

TLC HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BELGESEL kategorisinde yer alan TLC HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TLC HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TLC HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TLC HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TLC HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 26.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTLC HD
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipHD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TLC HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TLC 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET

TLC HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TLC HD Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TLC HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TLC HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TLC HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TLC HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TLC HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan TLC HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.