TLC HD Türksat Frekans Bilgisi

TLC HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı TLC HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TLC HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TLC HD Türksat Frekansı Nedir?

TLC HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTLC HD
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipHD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

TLC HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
TLC 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET

TLC HD kanalının Türksat frekansı nedir?

TLC HD Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TLC HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TLC HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TLC HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan TLC HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TLC HD Kanal Bilgileri

TLC HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TLC HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.