TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ Türksat Frekans Bilgisi

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ Türksat Frekans Bilgileri

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme23.06.2024


TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalının Türksat frekansı nedir?

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan TİVİBU SPOR 1 HD TİCARİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.