TİCARİ beIN SPORTS 5 Türksat Frekans Bilgisi

TİCARİ beIN SPORTS 5 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TİCARİ beIN SPORTS 5 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TİCARİ beIN SPORTS 5 Türksat Frekansı Nedir?

TİCARİ beIN SPORTS 5 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTİCARİ beIN SPORTS 5
Frekansı11180
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR29750
FEC5/6
Paket İsmiDIGITURK HD T324
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme24.04.2024


TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalının Türksat frekansı nedir?

TİCARİ beIN SPORTS 5 Kanalı 11180 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 29750 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TİCARİ beIN SPORTS 5 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T324 paketinde bulunan TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TİCARİ beIN SPORTS 5 Kanal Bilgileri

TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TİCARİ beIN SPORTS 5 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.