TİCARİ BEIN SPORTS 1 Türksat Frekans Bilgisi

TİCARİ BEIN SPORTS 1 Türksat Frekans Bilgileri

TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TİCARİ BEIN SPORTS 1 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TİCARİ BEIN SPORTS 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTİCARİ BEIN SPORTS 1
Frekansı11675
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR24444
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T37
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme19.06.2024


TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

TİCARİ BEIN SPORTS 1 Kanalı 11675 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 24444 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TİCARİ BEIN SPORTS 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK T37 paketinde bulunan TİCARİ BEIN SPORTS 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.