TH TÜRKHABER Türksat Frekans Bilgisi

TH TÜRKHABER Türksat Frekans Bilgileri

TH TÜRKHABER kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde HABER kategorisinde yer alan TH TÜRKHABER kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TH TÜRKHABER kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TH TÜRKHABER Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TH TÜRKHABER Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TH TÜRKHABER kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTH TÜRKHABER
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriHABER - Tüm Haber Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme19.06.2024


TH TÜRKHABER kanalının Türksat frekansı nedir?

TH TÜRKHABER Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TH TÜRKHABER kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TH TÜRKHABER Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TH TÜRKHABER kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TH TÜRKHABER kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TH TÜRKHABER kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan TH TÜRKHABER kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.