THE CHILL LOUNGE Türksat Frekans Bilgisi

THE CHILL LOUNGE Türksat Frekans Bilgileri

THE CHILL LOUNGE kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan THE CHILL LOUNGE kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve THE CHILL LOUNGE kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. THE CHILL LOUNGE Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

THE CHILL LOUNGE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

THE CHILL LOUNGE kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTHE CHILL LOUNGE
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme27.05.2024


THE CHILL LOUNGE kanalının Türksat frekansı nedir?

THE CHILL LOUNGE Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. THE CHILL LOUNGE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

THE CHILL LOUNGE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

THE CHILL LOUNGE kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza THE CHILL LOUNGE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak THE CHILL LOUNGE kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan THE CHILL LOUNGE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.