TGRT BELGESEL Türksat Frekans Bilgisi

TGRT BELGESEL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı TGRT BELGESEL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TGRT BELGESEL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TGRT BELGESEL Türksat Frekansı Nedir?

TGRT BELGESEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTGRT BELGESEL
Frekansı12228
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR8400
FEC5/6
Paket İsmiTGRT BATI PAKET
TipSD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


TGRT BELGESEL kanalının Türksat frekansı nedir?

TGRT BELGESEL Kanalı 12228 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8400 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TGRT BELGESEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TGRT BELGESEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TGRT BELGESEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TGRT BATI PAKET paketinde bulunan TGRT BELGESEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TGRT BELGESEL Kanal Bilgileri

TGRT BELGESEL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TGRT BELGESEL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.