TGRT BELGESEL Türksat Frekans Bilgisi

TGRT BELGESEL Türksat Frekans Bilgileri

TGRT BELGESEL kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde BELGESEL kategorisinde yer alan TGRT BELGESEL kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TGRT BELGESEL kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TGRT BELGESEL Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TGRT BELGESEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TGRT BELGESEL kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTGRT BELGESEL
Frekansı12228
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR8400
FEC5/6
Paket İsmiTGRT BATI PAKET
TipSD
KategoriBELGESEL - Tüm Belgesel Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


TGRT BELGESEL kanalının Türksat frekansı nedir?

TGRT BELGESEL Kanalı 12228 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8400 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TGRT BELGESEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TGRT BELGESEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TGRT BELGESEL kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TGRT BELGESEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TGRT BELGESEL kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TGRT BATI PAKET paketinde bulunan TGRT BELGESEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.