TEMPO TV Türksat Frekans Bilgisi

TEMPO TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞLENCE temalı TEMPO TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TEMPO TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TEMPO TV Türksat Frekansı Nedir?

TEMPO TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTEMPO TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriEĞLENCE - Tüm Eğlence Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme12.04.2024


TEMPO TV kanalının Türksat frekansı nedir?

TEMPO TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. TEMPO TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TEMPO TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TEMPO TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞLENCE kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan TEMPO TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TEMPO TV Kanal Bilgileri

TEMPO TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TEMPO TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.