TELESERIES 24 Türksat Frekans Bilgisi

TELESERIES 24 Türksat Frekans Bilgileri

TELESERIES 24 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan TELESERIES 24 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TELESERIES 24 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TELESERIES 24 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TELESERIES 24 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TELESERIES 24 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTELESERIES 24
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


TELESERIES 24 kanalının Türksat frekansı nedir?

TELESERIES 24 Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TELESERIES 24 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TELESERIES 24 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TELESERIES 24 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TELESERIES 24 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TELESERIES 24 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan TELESERIES 24 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.