TELENOVELA 24 Türksat Frekans Bilgisi

TELENOVELA 24 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı TELENOVELA 24 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel TELENOVELA 24 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. TELENOVELA 24 Türksat Frekansı Nedir?

TELENOVELA 24 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıTELENOVELA 24
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


TELENOVELA 24 kanalının Türksat frekansı nedir?

TELENOVELA 24 Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TELENOVELA 24 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TELENOVELA 24 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TELENOVELA 24 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan TELENOVELA 24 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ TELENOVELA 24 Kanal Bilgileri

TELENOVELA 24 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. TELENOVELA 24 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.