TEK RUMELİ TV. Türksat Frekans Bilgisi

TEK RUMELİ TV. Türksat Frekans Bilgileri

TEK RUMELİ TV. kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan TEK RUMELİ TV. kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve TEK RUMELİ TV. kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. TEK RUMELİ TV. Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

TEK RUMELİ TV. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

TEK RUMELİ TV. kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıTEK RUMELİ TV.
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme19.06.2024


TEK RUMELİ TV. kanalının Türksat frekansı nedir?

TEK RUMELİ TV. Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. TEK RUMELİ TV. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

TEK RUMELİ TV. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

TEK RUMELİ TV. kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza TEK RUMELİ TV. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak TEK RUMELİ TV. kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan TEK RUMELİ TV. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.