SUN RTV Türksat Frekans Bilgisi

SUN RTV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SUN RTV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SUN RTV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SUN RTV Türksat Frekansı Nedir?

SUN RTV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSUN RTV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


SUN RTV kanalının Türksat frekansı nedir?

SUN RTV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SUN RTV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SUN RTV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SUN RTV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan SUN RTV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SUN RTV Kanal Bilgileri

SUN RTV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SUN RTV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.