ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat Frekans Bilgileri

ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. ST ENDÜSTRİ RADYO Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

ST ENDÜSTRİ RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıST ENDÜSTRİ RADYO
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


ST ENDÜSTRİ RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ST ENDÜSTRİ RADYO Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ST ENDÜSTRİ RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ST ENDÜSTRİ RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan ST ENDÜSTRİ RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.