SPORTS ON Türksat Frekans Bilgisi

SPORTS ON Türksat Frekans Bilgileri

SPORTS ON kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan SPORTS ON kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SPORTS ON kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SPORTS ON Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SPORTS ON Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SPORTS ON kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 20.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSPORTS ON
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreŞifresiz
Güncelleme20.05.2024


SPORTS ON kanalının Türksat frekansı nedir?

SPORTS ON Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SPORTS ON kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SPORTS ON Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SPORTS ON kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SPORTS ON kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SPORTS ON kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan SPORTS ON kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.