SPORSMART 2 Türksat Frekans Bilgisi

SPORSMART 2 Türksat Frekans Bilgileri

SPORSMART 2 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde SPOR kategorisinde yer alan SPORSMART 2 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SPORSMART 2 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SPORSMART 2 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SPORSMART 2 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SPORSMART 2 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSPORSMART 2
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriSPOR - Tüm Spor Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024


SPORSMART 2 kanalının Türksat frekansı nedir?

SPORSMART 2 Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. SPORSMART 2 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SPORSMART 2 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SPORSMART 2 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SPORSMART 2 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SPORSMART 2 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan SPORSMART 2 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.