SMOOTH JAZZ Türksat Frekans Bilgisi

SMOOTH JAZZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı SMOOTH JAZZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SMOOTH JAZZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SMOOTH JAZZ Türksat Frekansı Nedir?

SMOOTH JAZZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSMOOTH JAZZ
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.04.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

SMOOTH JAZZ kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
SMOOTH JAZZ 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411

SMOOTH JAZZ kanalının Türksat frekansı nedir?

SMOOTH JAZZ Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SMOOTH JAZZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SMOOTH JAZZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SMOOTH JAZZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan SMOOTH JAZZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SMOOTH JAZZ Kanal Bilgileri

SMOOTH JAZZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SMOOTH JAZZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.