SİNEMA TV 2 HD Türksat Frekans Bilgisi

SİNEMA TV 2 HD Türksat Frekans Bilgileri

SİNEMA TV 2 HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan SİNEMA TV 2 HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SİNEMA TV 2 HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SİNEMA TV 2 HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SİNEMA TV 2 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SİNEMA TV 2 HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSİNEMA TV 2 HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme18.05.2024


SİNEMA TV 2 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SİNEMA TV 2 HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SİNEMA TV 2 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SİNEMA TV 2 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SİNEMA TV 2 HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SİNEMA TV 2 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SİNEMA TV 2 HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan SİNEMA TV 2 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.