SINEMA AKSIYON HD Türksat Frekans Bilgisi

SINEMA AKSIYON HD Türksat Frekans Bilgileri

SINEMA AKSIYON HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan SINEMA AKSIYON HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SINEMA AKSIYON HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SINEMA AKSIYON HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SINEMA AKSIYON HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SINEMA AKSIYON HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSINEMA AKSIYON HD
Frekansı11853
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR25000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET- 1
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme24.06.2024


SINEMA AKSIYON HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SINEMA AKSIYON HD Kanalı 11853 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 25000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SINEMA AKSIYON HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SINEMA AKSIYON HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SINEMA AKSIYON HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SINEMA AKSIYON HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SINEMA AKSIYON HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET- 1 paketinde bulunan SINEMA AKSIYON HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.