SİNEMA AİLE HD Türksat Frekans Bilgisi

SİNEMA AİLE HD Türksat Frekans Bilgileri

SİNEMA AİLE HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan SİNEMA AİLE HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SİNEMA AİLE HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SİNEMA AİLE HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SİNEMA AİLE HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SİNEMA AİLE HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 18.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSİNEMA AİLE HD
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme18.05.2024


SİNEMA AİLE HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SİNEMA AİLE HD Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SİNEMA AİLE HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SİNEMA AİLE HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SİNEMA AİLE HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SİNEMA AİLE HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SİNEMA AİLE HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan SİNEMA AİLE HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.