SHOW TV Türksat Frekans Bilgisi

SHOW TV Türksat Frekans Bilgileri

SHOW TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ULUSAL kategorisinde yer alan SHOW TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SHOW TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SHOW TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SHOW TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SHOW TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSHOW TV
Frekansı12219
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR6500
FEC3/4
Paket İsmiSHOW TV
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


SHOW TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SHOW TV Kanalı 12219 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 6500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SHOW TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SHOW TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SHOW TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHOW TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SHOW TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW TV paketinde bulunan SHOW TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.