SHOW TURK HD Türksat Frekans Bilgisi

SHOW TURK HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı SHOW TURK HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SHOW TURK HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SHOW TURK HD Türksat Frekansı Nedir?

SHOW TURK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSHOW TURK HD
Frekansı11053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR8000
FEC3/4
Paket İsmiHABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


SHOW TURK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SHOW TURK HD Kanalı 11053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SHOW TURK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SHOW TURK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHOW TURK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET paketinde bulunan SHOW TURK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SHOW TURK HD Kanal Bilgileri

SHOW TURK HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SHOW TURK HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.