SHOW MAX HD Türksat Frekans Bilgisi

SHOW MAX HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı SHOW MAX HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SHOW MAX HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SHOW MAX HD Türksat Frekansı Nedir?

SHOW MAX HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSHOW MAX HD
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.04.2024


SHOW MAX HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SHOW MAX HD Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SHOW MAX HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SHOW MAX HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHOW MAX HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan SHOW MAX HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SHOW MAX HD Kanal Bilgileri

SHOW MAX HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SHOW MAX HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.