SHOW HD Türksat Frekans Bilgisi

SHOW HD Türksat Frekans Bilgileri

SHOW HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan SHOW HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SHOW HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SHOW HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SHOW HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SHOW HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSHOW HD
Frekansı12209
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10000
FEC3/4
Paket İsmiSHOW HD PAKET
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


SHOW HD kanalının Türksat frekansı nedir?

SHOW HD Kanalı 12209 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. SHOW HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

SHOW HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SHOW HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHOW HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SHOW HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SHOW HD PAKET paketinde bulunan SHOW HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.