SHEPDERDS VINE TV Türksat Frekans Bilgisi

SHEPDERDS VINE TV Türksat Frekans Bilgileri

SHEPDERDS VINE TV kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan SHEPDERDS VINE TV kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SHEPDERDS VINE TV kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SHEPDERDS VINE TV Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SHEPDERDS VINE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SHEPDERDS VINE TV kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSHEPDERDS VINE TV
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme21.05.2024


SHEPDERDS VINE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

SHEPDERDS VINE TV Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SHEPDERDS VINE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SHEPDERDS VINE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SHEPDERDS VINE TV kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SHEPDERDS VINE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SHEPDERDS VINE TV kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan SHEPDERDS VINE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.