SEMERKAND WAY Türksat Frekans Bilgisi

SEMERKAND WAY Türksat Frekans Bilgileri

SEMERKAND WAY kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde DİN kategorisinde yer alan SEMERKAND WAY kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SEMERKAND WAY kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SEMERKAND WAY Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SEMERKAND WAY Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SEMERKAND WAY kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSEMERKAND WAY
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipSD
KategoriDİN - Tüm Dini Kanallar
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.05.2024


SEMERKAND WAY kanalının Türksat frekansı nedir?

SEMERKAND WAY Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SEMERKAND WAY kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SEMERKAND WAY Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SEMERKAND WAY kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SEMERKAND WAY kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SEMERKAND WAY kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan SEMERKAND WAY kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.