SCI-FI 24 Türksat Frekans Bilgisi

SCI-FI 24 Türksat Frekans Bilgileri

SCI-FI 24 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde GENEL kategorisinde yer alan SCI-FI 24 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve SCI-FI 24 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. SCI-FI 24 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

SCI-FI 24 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

SCI-FI 24 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıSCI-FI 24
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.05.2024


SCI-FI 24 kanalının Türksat frekansı nedir?

SCI-FI 24 Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri LHCP girilmelidir. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SCI-FI 24 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SCI-FI 24 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

SCI-FI 24 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SCI-FI 24 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak SCI-FI 24 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan SCI-FI 24 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.