SATVIEW INFO Türksat Frekans Bilgisi

SATVIEW INFO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı SATVIEW INFO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel SATVIEW INFO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. SATVIEW INFO Türksat Frekansı Nedir?

SATVIEW INFO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıSATVIEW INFO
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.04.2024


SATVIEW INFO kanalının Türksat frekansı nedir?

SATVIEW INFO Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. SATVIEW INFO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

SATVIEW INFO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza SATVIEW INFO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan SATVIEW INFO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ SATVIEW INFO Kanal Bilgileri

SATVIEW INFO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. SATVIEW INFO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.