Radyo Abc Türksat Frekans Bilgisi

Radyo Abc Türksat Frekans Bilgileri

Radyo Abc kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan Radyo Abc kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve Radyo Abc kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. Radyo Abc Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

Radyo Abc Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

Radyo Abc kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRadyo Abc
Frekansı12298
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR4800
FEC5/6
Paket İsmiTÜRKMEDYA SD PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.06.2024


Radyo Abc kanalının Türksat frekansı nedir?

Radyo Abc Kanalı 12298 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4800 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. Radyo Abc kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

Radyo Abc Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Radyo Abc kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza Radyo Abc kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak Radyo Abc kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKMEDYA SD PAKET paketinde bulunan Radyo Abc kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.