ROCK ANTHEMS Türksat Frekans Bilgisi

ROCK ANTHEMS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı ROCK ANTHEMS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ROCK ANTHEMS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ROCK ANTHEMS Türksat Frekansı Nedir?

ROCK ANTHEMS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıROCK ANTHEMS
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme24.04.2024


ROCK ANTHEMS kanalının Türksat frekansı nedir?

ROCK ANTHEMS Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ROCK ANTHEMS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ROCK ANTHEMS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ROCK ANTHEMS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan ROCK ANTHEMS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ROCK ANTHEMS Kanal Bilgileri

ROCK ANTHEMS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ROCK ANTHEMS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.