RİBAT FM Türksat Frekans Bilgisi

RİBAT FM Türksat Frekans Bilgileri

RİBAT FM kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RİBAT FM kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RİBAT FM kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RİBAT FM Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RİBAT FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RİBAT FM kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRİBAT FM
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


RİBAT FM kanalının Türksat frekansı nedir?

RİBAT FM Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. RİBAT FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RİBAT FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RİBAT FM kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RİBAT FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RİBAT FM kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan RİBAT FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.