RADYO YABANCI ROCK Türksat Frekans Bilgisi

RADYO YABANCI ROCK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO YABANCI ROCK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO YABANCI ROCK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO YABANCI ROCK Türksat Frekansı Nedir?

RADYO YABANCI ROCK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO YABANCI ROCK
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme24.04.2024


RADYO YABANCI ROCK kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO YABANCI ROCK Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO YABANCI ROCK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO YABANCI ROCK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO YABANCI ROCK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO YABANCI ROCK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO YABANCI ROCK Kanal Bilgileri

RADYO YABANCI ROCK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO YABANCI ROCK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.