RADYO TURKUVAZ Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TURKUVAZ Türksat Frekans Bilgileri

RADYO TURKUVAZ kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RADYO TURKUVAZ kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO TURKUVAZ kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO TURKUVAZ Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO TURKUVAZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO TURKUVAZ kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 13.07.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO TURKUVAZ
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme13.07.2024


RADYO TURKUVAZ kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TURKUVAZ Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO TURKUVAZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TURKUVAZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO TURKUVAZ kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TURKUVAZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO TURKUVAZ kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan RADYO TURKUVAZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.