RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat Frekans Bilgileri

RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO TÜRKÇE SLOW Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO TÜRKÇE SLOW Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO TÜRKÇE SLOW
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024


RADYO TÜRKÇE SLOW kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TÜRKÇE SLOW Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO TÜRKÇE SLOW kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TÜRKÇE SLOW Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO TÜRKÇE SLOW kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.