RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat Frekansı Nedir?

RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO TİVİBU ÇOCUK
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.04.2024


RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanal Bilgileri

RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.