RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat Frekans Bilgisi

RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat Frekans Bilgileri

RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO TİVİBU ÇOCUK Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO TİVİBU ÇOCUK
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme28.05.2024


RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO TİVİBU ÇOCUK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO TİVİBU ÇOCUK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.