RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat Frekans Bilgisi

RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat Frekans Bilgileri

RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO ÇALIŞIYORİKEN Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO ÇALIŞIYORİKEN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 19.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO ÇALIŞIYORİKEN
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme19.06.2024


RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO ÇALIŞIYORİKEN Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO ÇALIŞIYORİKEN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO ÇALIŞIYORİKEN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.