RADYO BOOMBOX Türksat Frekans Bilgisi

RADYO BOOMBOX Türksat Frekans Bilgileri

RADYO BOOMBOX kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan RADYO BOOMBOX kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO BOOMBOX kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO BOOMBOX Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO BOOMBOX Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO BOOMBOX kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO BOOMBOX
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


RADYO BOOMBOX kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO BOOMBOX Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO BOOMBOX kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO BOOMBOX Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO BOOMBOX kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO BOOMBOX kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO BOOMBOX kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan RADYO BOOMBOX kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.