RADYO ARABESK Türksat Frekans Bilgisi

RADYO ARABESK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı RADYO ARABESK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel RADYO ARABESK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. RADYO ARABESK Türksat Frekansı Nedir?

RADYO ARABESK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıRADYO ARABESK
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.04.2024


RADYO ARABESK kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO ARABESK Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. RADYO ARABESK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO ARABESK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO ARABESK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan RADYO ARABESK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ RADYO ARABESK Kanal Bilgileri

RADYO ARABESK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. RADYO ARABESK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.