RADYO 2(TRT FM) Türksat Frekans Bilgisi

RADYO 2(TRT FM) Türksat Frekans Bilgileri

RADYO 2(TRT FM) kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan RADYO 2(TRT FM) kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve RADYO 2(TRT FM) kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. RADYO 2(TRT FM) Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

RADYO 2(TRT FM) Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

RADYO 2(TRT FM) kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıRADYO 2(TRT FM)
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


RADYO 2(TRT FM) kanalının Türksat frekansı nedir?

RADYO 2(TRT FM) Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. RADYO 2(TRT FM) kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

RADYO 2(TRT FM) Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

RADYO 2(TRT FM) kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza RADYO 2(TRT FM) kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak RADYO 2(TRT FM) kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan RADYO 2(TRT FM) kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.