PRD 7 Türksat Frekans Bilgisi

PRD 7 Türksat Frekans Bilgileri

PRD 7 kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan PRD 7 kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve PRD 7 kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. PRD 7 Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

PRD 7 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

PRD 7 kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıPRD 7
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme24.06.2024


PRD 7 kanalının Türksat frekansı nedir?

PRD 7 Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. PRD 7 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PRD 7 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

PRD 7 kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PRD 7 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak PRD 7 kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan PRD 7 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.