POLİS RADYOSU Türksat Frekans Bilgisi

POLİS RADYOSU Türksat Frekans Bilgileri

POLİS RADYOSU kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan POLİS RADYOSU kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve POLİS RADYOSU kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. POLİS RADYOSU Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

POLİS RADYOSU Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

POLİS RADYOSU kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıPOLİS RADYOSU
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

POLİS RADYOSU kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
POLİS RADYOSU 12379 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI

POLİS RADYOSU kanalının Türksat frekansı nedir?

POLİS RADYOSU Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. POLİS RADYOSU kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

POLİS RADYOSU Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

POLİS RADYOSU kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza POLİS RADYOSU kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak POLİS RADYOSU kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan POLİS RADYOSU kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.