PERSIANA TÜRKİYE Türksat Frekans Bilgisi

PERSIANA TÜRKİYE Türksat Frekans Bilgileri

PERSIANA TÜRKİYE kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde yer alan PERSIANA TÜRKİYE kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve PERSIANA TÜRKİYE kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. PERSIANA TÜRKİYE Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

PERSIANA TÜRKİYE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

PERSIANA TÜRKİYE kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıPERSIANA TÜRKİYE
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


PERSIANA TÜRKİYE kanalının Türksat frekansı nedir?

PERSIANA TÜRKİYE Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. PERSIANA TÜRKİYE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PERSIANA TÜRKİYE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

PERSIANA TÜRKİYE kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PERSIANA TÜRKİYE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak PERSIANA TÜRKİYE kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan PERSIANA TÜRKİYE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.