PAL NOSTALJİ Türksat Frekans Bilgisi

PAL NOSTALJİ Türksat Frekans Bilgileri

PAL NOSTALJİ kanalını Türksat T3A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan PAL NOSTALJİ kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve PAL NOSTALJİ kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. PAL NOSTALJİ Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

PAL NOSTALJİ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

PAL NOSTALJİ kanalının Türksat T3A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıPAL NOSTALJİ
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.05.2024


PAL NOSTALJİ kanalının Türksat frekansı nedir?

PAL NOSTALJİ Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. PAL NOSTALJİ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

PAL NOSTALJİ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

PAL NOSTALJİ kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza PAL NOSTALJİ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak PAL NOSTALJİ kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan PAL NOSTALJİ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.