OLDIES BUT GOLDIES Türksat Frekans Bilgisi

OLDIES BUT GOLDIES Türksat Frekans Bilgileri

OLDIES BUT GOLDIES kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan OLDIES BUT GOLDIES kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve OLDIES BUT GOLDIES kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. OLDIES BUT GOLDIES Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

OLDIES BUT GOLDIES Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

OLDIES BUT GOLDIES kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 24.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıOLDIES BUT GOLDIES
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme24.06.2024


OLDIES BUT GOLDIES kanalının Türksat frekansı nedir?

OLDIES BUT GOLDIES Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. OLDIES BUT GOLDIES kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

OLDIES BUT GOLDIES Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

OLDIES BUT GOLDIES kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza OLDIES BUT GOLDIES kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak OLDIES BUT GOLDIES kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan OLDIES BUT GOLDIES kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.