NICK JR. Türksat Frekans Bilgisi

NICK JR. Türksat Frekans Bilgileri

NICK JR. kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan NICK JR. kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve NICK JR. kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. NICK JR. Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

NICK JR. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

NICK JR. kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıNICK JR.
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme21.05.2024


NICK JR. kanalının Türksat frekansı nedir?

NICK JR. Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICK JR. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICK JR. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NICK JR. kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICK JR. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak NICK JR. kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan NICK JR. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.