NICKELODEON Türksat Frekans Bilgisi

NICKELODEON Türksat Frekans Bilgileri

NICKELODEON kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan NICKELODEON kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve NICKELODEON kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. NICKELODEON Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

NICKELODEON Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

NICKELODEON kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıNICKELODEON
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

NICKELODEON kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulunmaktadır. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
NICKELODEON HD 12072 V - Dikey Batı 27500 3/4 T4A DIGITURK HD T49
NICKELODEON HD 11789 H - Yatay Doğu 20000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET-4

NICKELODEON kanalının Türksat frekansı nedir?

NICKELODEON Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. NICKELODEON kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

NICKELODEON Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

NICKELODEON kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza NICKELODEON kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak NICKELODEON kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan NICKELODEON kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.