MOVIE TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

MOVIE TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

MOVIE TÜRK kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan MOVIE TÜRK kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve MOVIE TÜRK kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. MOVIE TÜRK Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

MOVIE TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

MOVIE TÜRK kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMOVIE TÜRK
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme28.05.2024


MOVIE TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

MOVIE TÜRK Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MOVIE TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MOVIE TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MOVIE TÜRK kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MOVIE TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak MOVIE TÜRK kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan MOVIE TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.