MOVIE CLASSIC Türksat Frekans Bilgisi

MOVIE CLASSIC Türksat Frekans Bilgileri

MOVIE CLASSIC kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde FİLM kategorisinde yer alan MOVIE CLASSIC kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve MOVIE CLASSIC kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. MOVIE CLASSIC Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

MOVIE CLASSIC Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

MOVIE CLASSIC kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 21.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMOVIE CLASSIC
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriFİLM - Tüm Film Kanalları
ŞifreNDS
Güncelleme21.05.2024


MOVIE CLASSIC kanalının Türksat frekansı nedir?

MOVIE CLASSIC Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. MOVIE CLASSIC kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

MOVIE CLASSIC Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MOVIE CLASSIC kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MOVIE CLASSIC kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak MOVIE CLASSIC kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal FİLM kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan MOVIE CLASSIC kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.