MOONBUG KIDS TV HD Türksat Frekans Bilgisi

MOONBUG KIDS TV HD Türksat Frekans Bilgileri

MOONBUG KIDS TV HD kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde ÇOCUK kategorisinde yer alan MOONBUG KIDS TV HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve MOONBUG KIDS TV HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. MOONBUG KIDS TV HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

MOONBUG KIDS TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

MOONBUG KIDS TV HD kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 27.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMOONBUG KIDS TV HD
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
KategoriÇOCUK - Tüm Çocuk Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.05.2024


MOONBUG KIDS TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MOONBUG KIDS TV HD Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri H - Yatay girilmelidir. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MOONBUG KIDS TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MOONBUG KIDS TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MOONBUG KIDS TV HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MOONBUG KIDS TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak MOONBUG KIDS TV HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan MOONBUG KIDS TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.