MEZZO HD Türksat Frekans Bilgisi

MEZZO HD Türksat Frekans Bilgileri

MEZZO HD kanalını Türksat T5B uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde MÜZİK kategorisinde yer alan MEZZO HD kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve MEZZO HD kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. MEZZO HD Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

MEZZO HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

MEZZO HD kanalının Türksat T5B uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 23.06.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMEZZO HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriMÜZİK - Tüm Müzik Kanalları
ŞifreIrdeto
Güncelleme23.06.2024


MEZZO HD kanalının Türksat frekansı nedir?

MEZZO HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. MEZZO HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

MEZZO HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

MEZZO HD kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza MEZZO HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak MEZZO HD kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan MEZZO HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.