METEOROLOJININ SESI Türksat Frekans Bilgisi

METEOROLOJININ SESI Türksat Frekans Bilgileri

METEOROLOJININ SESI kanalını Türksat T4A uydusu üzerinden izlemek isteyenler için temel gereksinim, doğru frekans bilgisine sahip olmaktır. Türksat uydusundaki kanal listesinde RADYO kategorisinde yer alan METEOROLOJININ SESI kanalının uydu alıcınıza tanımlanması için gerekli olan güncel frekans bilgisi ve METEOROLOJININ SESI kanalının diğer kanal detayları aşağıda verilmektedir. METEOROLOJININ SESI Türksat frekansı nedir? Merak ediyorsanız gerekli tüm bilgiler bulunmaktadır.

METEOROLOJININ SESI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı

METEOROLOJININ SESI kanalının Türksat T4A uydusu üzerindeki frekans bilgileri en son 28.05.2024 tarihinde güncellenmiş olup, şu şekildedir:

Kanal AdıMETEOROLOJININ SESI
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme28.05.2024


METEOROLOJININ SESI kanalının Türksat frekansı nedir?

METEOROLOJININ SESI Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri V - Dikey girilmelidir. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. METEOROLOJININ SESI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

METEOROLOJININ SESI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

METEOROLOJININ SESI kanalını izlemek isteyen birçok kişi, uydu alıcılarına bu kanalı nasıl ekleyeceklerini merak etmektedir. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza METEOROLOJININ SESI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda verilen frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Bu frekans bilgilerini uydu alıcınıza girdikten sonra, alıcı uydu çanağınızı doğru şekilde ayarlayarak ve uydu alıcınızın otomatik kanal tarama özelliğini kullanarak METEOROLOJININ SESI kanalını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının uydu alıcınızda otomatik ayarlanması için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan METEOROLOJININ SESI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 güncel frekansları girmeniz yeterlidir.